jak moge wziac udzial w nagraniach

Jak mogę wziąć udział w nagraniach BIBLII AUDIO superprodukcji?

Spośród wielu pytań, które dostajemy, jest jedno, które nieustannie się powtarza: „jak mogę wziąć udział w nagraniach?”.

Zanim Wam na nie odpowiemy, kilka słów wstępu.

Dzięki Waszemu wsparciu udało się zakończyć nagrania i produkcję Nowego Testamentu, czyli blisko 24 godzin naszego słuchowiska. Można go bezpłatnie odsłuchać na stronie POSŁUCHAJ lub pobrać na swój komputer ze strony POBIERZ. Możecie również zakupić wersję na płytach CD/MP3 (jest to komplet 3 płyt) stylowo zapakowanych i pięknie wydanych (idealne na prezent) jednocześnie wspierając dalsze etapy nagrań.

W tej chwili realizujemy Stary Testament, na który wciąż potrzebujemy pieniędzy. Stary Testament to produkcja o wiele większej, bardziej skomplikowanej logistycznie i z o wiele większą obsadą. To właśnie tam będziemy potrzebowali Waszych głosów – usłyszycie siebie obok profesjonalnych aktorów których zaprosiliśmy do nagrań.

Co było do przewidzenia, do nagrań jest więcej chętnych niż mamy przygotowanych ról, ale postaramy się temu zaradzić.

Śledźcie aktualności, wesprzyjcie nas, roześlijcie informacje do znajomych, do swoich lokalnych mediów. Im więcej ludzi o nas usłyszy, im szybciej uda nam się zebrać potrzebną kwotę (na całość potrzebujemy 1,91 miliona złotych) tym szybciej ruszymy z nagraniami i ukończymy produkcję.

Jak się zgłosić do nagrań?

Wyślij swoje zgłoszenie do wcielenia się z w jedną z biblijnych postaci. Zwróć uwagę, aby mail zawierał wszystkie punkty o które prosimy. Z uwagi na dużą liczbę zgłoszeń, po ich przesłuchaniu, skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami i będziemy ustalać terminy nagrań.

Jak powinny wyglądać Wasze zgłoszenia?

Prześlij do nas maila na adres: obsada@bibliaaudio.pl, który powinien zawierać.

  1. Wiek
  2. Zdjęcie
  3. Twoje doświadczenie: wystąpienia publiczne, praca w audio. Jeśli nie masz żadnego, również to zaznacz. Jeśli jesteś aktorem/aktorką dołącz link do portfolio o opisz doświadczenie w słuchowiskach/dubbingach/polskim radio.
  4. Plik mp3 z nagranym fragmentem tekstu (przeczytaj wszystkie kwestie)
  5. Dane kontaktowe (mail, numer telefonu).

Dane wykorzystamy tylko do etapu kompletowania obsady, nie będziemy ich nikomu udostępniać ani przekazywać. Z uwagi do dużą liczbę zgłoszeń skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, z którymi będziemy umawiać się na nagrania w Warszawie.

Fragment do nagrania:

NARRATOR:

A wąż był bardziej przebiegły niż wszystkie zwierzęta lądowe, które Pan Bóg stworzył. On to rzekł do niewiasty

SZATAN1:

Czy rzeczywiście Bóg powiedział: Nie jedzcie owoców ze wszystkich drzew tego ogrodu?

NARRATOR:

Niewiasta odpowiedziała wężowi:

EWA1:

Owoce z drzew tego ogrodu jeść możemy, tylko o owocach z drzewa, które jest w środku ogrodu, Bóg powiedział: Nie wolno wam jeść z niego, a nawet go dotykać, abyście nie pomarli.

NARRATOR:

Wtedy rzekł wąż do niewiasty:

SZATAN1:

Na pewno nie umrzecie! Ale wie Bóg, że gdy spożyjecie owoc z tego drzewa, otworzą się wam oczy i tak jak Bóg będziecie znali dobro i zło.

Podoba ci się nasz projekt? Chcesz nas wesprzeć? Podziel się tym artykułem ze znajomymi