REGULAMIN korzystania z plików Biblia Audio

BIBLIA AUDIO superprodukcja

Regulamin korzystania z plików BIBLIA AUDIO

Korzystanie z plików dźwiękowych zamieszczonych na stronie www.bibliaaudio.pl  lub w innych oficjalnych kanałach dystrybucji prowadzonych przez OSORNO Krzysztof Czeczot lub przez podmioty do tego działania wynajęte na podstawie stosownych umów, jest bezpłatne TYLKO NA WŁASNY UŻYTEK OSOBISTY, tj. dla osób fizycznych, które korzystając z plików BIBLIA AUDIO superprodukcja nie używają ich do czerpania w sposób bezpośredni lub pośredni korzyści ekonomicznych. Poza w/w przypadkiem korzystanie z plików BIBLIA AUDIO superprodukcja, w szczególności umieszczanie plików na stronach internetowych, używanie ich w przestrzeni publicznej bez wiedzy i zgody Producenta jest zabronione.

Zabronione jest także klonowanie strony internetowej oraz embedowanie treści strony internetowej.

Zgody marketingowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OSORNO Krzysztof Czeczot, ul. Jana Pawła Woronicza 33b lok. 156, 02-640 Warszawa (dalej „OSORNO”), moich danych osobowych, tj. adresu email, w celach marketingowych, w tym na przesyłanie za pośrednictwem email, m.in. w formie newslettera, informacji marketingowych (w tym handlowych) dotyczących OSORNO, a także potwierdzam, że wiem, iż wyrażenie zgody jest dobrowolne, że mogę ją wycofać w dowolnej chwili oraz że znam pozostałe przysługujące mi uprawnienia opisane poniżej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od OSORNO na zdolne do odbioru wiadomości e-mail telekomunikacyjne urządzenie końcowe będące w moim użytku wiadomości email, w tym w formie newslettera, zawierających informacje marketingowe (w tym handlowe) dotyczące OSORNO, a także potwierdzam, iż wiem, że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne.

newsletter

Bądź z nami w kontakcie

FreshMail.pl