diamond painting en accessoires kopen?

aplikacja biblii audio

Słuchaj gdziekolwiek jesteś

Biblia w wersji audio to fantastyczny sposób na interakcję z tym pięknym tekstem. Można jej słuchać w domu lub w samochodzie. Na słuchawkach lub głośno. Znakomite wykonanie artystyczne, piękne głosy i muzyka. Wysoce polecany!
Magdalena Soska
Dźwięk jest niesamowity! Jestem pod wielkim wrażeniem! Polecam!
Anna Cieślakowska
Wspaniała aplikacja, bardzo proste w użyciu, miód dla uszu. Aktorzy wraz z tłem wspaniale przedstawiają Słowo Boże. Brak mi słów żeby to opisać.
Grzegorz Antoniak
Lubię sluchać na telefonie, cieszę się, że powstala tez wersja w innych językach, polecam młodym i starszym, to nie jest zwykła książka, zmienia życie i jest instrukcją jak żyć 🙂 teraz i na zawsze. P.s. we fragmentach dnia przeszkadza różna głośność np. Psalm jest czytany ciszej
Monika D
Cudowna aplikacja. Puszczam uczniom na Religii Audio Biblię, są zachwyceni. ja sama uwielbiam jej słuchać w domu i zastanawiać się nad tym co Bóg mówi do mnie przez swoje słowa. Polecam z całego serca niezdecydowanym. Warto zainwestować w ta aplikacje.
Katarzyna Trzebiatowska

Dołącz do niesamowitego świata Biblii Audio! Poznaj wyjątkowe historie Starego i Nowego Testamentu opowiedziane głosem znanych polskich aktorów.
Doświadcz biblijnych opowieści w niespotykany do tej pory sposób, dzięki technologii dźwięku 3D, który przeniesie Cię na ulice Izraela.

Teraz możesz wykupić dożywotni dostęp do Biblii Audio bez limitów
i ograniczeń czasowych w cenie 99,00 zł.

Jak korzystać z nowej aplikacji Biblii Audio?

Biblia na wyciągnięcie dłoni

Jak brzmi dźwięk
w Biblii Audio superprodukcji?

Cennik

newsletter