diamond painting en accessoires kopen?

Najczęściej zadawane pytania

Pobierz aplikację z linków: http://bit.ly/BAANDROID wersja na androida, http://bit.ly/BAIOS wersja na IOS.

Po zainstalowaniu aplikacji, zarejestruj swoje konto wpisując e-mail i hasło. Następnie zaloguj się.

Przejdź do zakładki: “Profil”, następnie wybierz “Mój plan” i “Użyj kodu promocyjnego”. W polu wpisz kod i kliknij “Użyj”.

W celu zmiany języka aplikacji, proszę wejść w zakładkę Profil (Profile), Ustawienia (Settings), Język (Language).

Po zmianie języka proszę zrestartować aplikację.

Aby zrestartować aplikację na Androidzie należy kliknąć i chwilę przytrzymać ikonę aplikacji Biblia Audio. Wejść w zakładkę App info/Informacje o aplikacji , nacisnąć opcję Force stop/Wymuś zatrzymanie.

Aby zresetować aplikację na systemie iOS, proszę  Przesunąć palcem w górę od dołu ekranu początkowego i zrobić pauzę na środku ekranu. Następnie przesunąć palcem w prawo lub w lewo, aby znaleźć aplikację.  Na podglądzie aplikacji proszę przesunąć palcem w górę, aby ją zamknąć.

W razie dalszych problemów, proszę spróbować odinstalować i ponownie zainstalować aplikację. Następnie proszę wejść do aplikacji bez logowania i wybrać Profil, Mój Plan, Wybierz Plan i wybrać język. Proszę wyjść z aplikacji za pomocą przycisku kółka lub kwadratu w telefonie. Dopiero teraz proszę zalogować się do aplikacji.

Użytkownicy poprzedniej wersji aplikacji otrzymali mailowo kod dostępu do nowej aplikacji . Jeżeli nie otrzymał(a) Pan/Pani tego kodu, prosimy o wypełnienie zamieszczonego formularza poniżej.

W przypadku zakupienia subskrypcji przez aplikację Sklep Play albo AppStore, to tam trzeba przerwać korzystanie z subskrypcji. W przypadku Sklepu Play, trzeba wejść w tę aplikację, kliknąć ikonę profilu w prawym górnym rogu, wybrać Płatności i subskrypcje, znaleźć subskrypcję aplikacji Biblia Audio i zaznaczyć rezygnację.
Jeśli subskrypcja była zakupiona przez stronę internetową https://app.audiobiblesuperproduction.com/login  , to trzeba się tam zalogować i przejść do zakładki zarządzania subskrypcją.

Aby zresetować aplikację na Androidzie należy kliknąć i chwilę przytrzymać ikonę aplikacji Biblia Audio. Wejść w zakładkę App info/Informacje o aplikacji , nacisnąć opcję Force stop/Wymuś zatrzymanie.
Aby zresetować aplikację na systemie iOS, proszę  Przesunąć palcem w górę od dołu ekranu początkowego i zrobić pauzę na środku ekranu. Następnie przesunąć palcem w prawo lub w lewo, aby znaleźć aplikację.  Na podglądzie aplikacji proszę przesunąć palcem w górę, aby ją zamknąć.

Aplikację można pobrać z linków: http://bit.ly/BAANDROID wersja na androida, http://bit.ly/BAIOS wersja na IOS.

Należy się zarejestrować. Rodzaj subskrypcji (miesięczna lub roczna w wersji Budżet/Premium) wybiera się poprzez naciśnięcie w prawym dolnym rogu zakładki: Profil, następnie Moja subskrypcja oraz Wybierz plan subskrypcji. Wersja Premium pozwala na nielimitowany czas słuchania Biblii.

Istnieje również możliwość zakupienia dożywotniej subskrypcji poprzez stronę internetową: https://app.audiobiblesuperproduction.com/login

Proszę sprawdzić oszczędność energii aplikacji. Po przytrzymaniu dłużej ikony aplikacji Biblii Audio wyświetla się okienko z trzema opcjami. Proszę wcisnąć Informacje o aplikacji. Proszę sprawdzić jaką opcję ma Pan/Pani zaznaczoną w zakładce Oszczędzanie energii , proszę wybrać Bez ograniczeń i przetestować

Prosimy o sprawdzenie, czy ma Pan/Pani aktualną wersję aplikacji. W razie dalszych problemów  prosimy o wypełnienie formularza zamieszczonego poniżej i podanie z jakiego systemu (jaki Android/ jaki iOS) i z jakiego modelu telefonu Pan/Pani korzysta oraz określenie od kiedy ten błąd występuje.

W aplikacji dostępne są subskrypcje: Budget (miesięczny – 4,99 i roczny – 49,99),  Premium (miesięczny – 14,99 zł  i roczny – 149,99 zł) oraz dożywotni (194,99 zł).

Subskrypcja PREMIUM gwarantuje dostęp do wszystkich materiałów przez czas nielimitowany. Natomiast subskrypcja BUDŻET umożliwia dostęp do  większości treści aplikacji przez 30 min dziennie.

PRODUKCJA

KOPRODUCENCI

PARTNER GŁÓWNY

PARTNERZY

MEDIA FUN

newsletter