diamond painting en accessoires kopen?

BETLEJEM W POLSCE

W aplikacji Biblii Audio

Odkrywaj tajemnicę Bożego Narodzenia w wyjątkowych aranżacjach muzycznych

Posłuchaj wyjątkowych kolęd w wykonaniu znakomitych artystów takich jak Marek Piekarczyk, Mietek Szcześniak, Beata Bednarz, Gabi Gąsior, Magda Anioł, Marta Król, Beata Przybytek, Agnieszka Twardowska, Iza Szafrańska, Janusz Radek, Rafał Siwek, Adam Krylik, Maciej Balcar, Marcin Styczeń, Bartas Szymoniak, Marika, Viola Brzezińska, Arkadio, DeocentriCity i wielu innych. Wsłuchaj się w muzyczne Betlejem. 

Kolekcja aż 5 płyt, pełnych niepowtarzalnego muzycznego

i duchowego wymiaru Świąt

 

Posłuchaj. Odkryj. Przeżyj. Pobierz aplikację Biblii Audio i pozwól, by atmosfera Bożego Narodzenia trafiła od Twego ucha do ducha.

Wspaniałe dzieło artystyczne w znakomitym wykonaniu. Dzięki tej aplikacji z czytaniami na każdy dzień, mogę codziennie, w dowolnym czasie słuchać Biblii. Korzystam z tej aplikacji już drugi rok.
Alicja
21.03.2023
Teraz w końcu mogę Biblię mieć zawsze przy sobie, nie jest za ciężka 😉 Słucham Słowa w towarzystwie dźwięków i przenoszę się do Ziemi Świętej, choć fizycznie nigdy tam nie byłam. Wszystkim, którzy brali udział w nagraniu Słuchowiska serdecznie gratuluję i chylę czoła za Wasze zaangażowanie i profesjonalizm. Psalm w wykonaniu Pana Krzysztofa Globisza - wzruszający. Polecam wszystkim, to Pismo Święte zawsze w kieszeni. Można słuchać w autobusie, samochodzie czy czekając na przystanku lub po prostu w domowym zaciszu.
Magdalena
09.03.2023
SUPERPRODUKCJA JEST SUPER !!! Z całego serca dziękuję Wam kochani za Waszą pracę . Podziwiam za kunszt aktorów i realizatorów . Zrobiliście kawał dobrej roboty , która przenosi słuchacza w Tamten Czas . Jesteście Mistrzami Świata ! Pozdrawiam serdecznie . Z Panem Bogiem .
Arek
15.01.2023
Słuchowisko jest cudowne. Długo nie mogłam znaleźć odpowiedniej formy, by spotkać się ze Słowem Bożym - do momentu kiedy trafiłam na Biblię Audio. Z czystym sercem polecam każdemu.
Asia
31.12.2022
Jestem zachwycona! Póki co jestem na Starym Testamencie i dotąd głosy są dobrane idealnie. Rewelacja! Świetny pomysł, ogrom pracy. Zastosowane dźwięki nie tylko dają wyobrażenie obrazu, ale przenoszą Cię do świata Ziemi Świętej. Jakbyś był tam naprawdę. Ogrom pracy włożony w stworzenie tego Arcydzieła. Brawa za pomysł z możliwością zapisywania fragmenty wartych uwagi. Chylę pokłon dla twórców i aktorów, dźwiękowców i wszystkich, którzy stworzyli to dzieło. Przyznam nieskromnie, że jestem bardzo ciekawa Waszej pracy z zastosowaniem dzwięków 3D. Polecam z czystym sercem! Naprawdę warto! Myślę,że taka forma zachęci również najbardziej oporne dziecko, dzięki czemu nie tylko polubi Biblię, ale przybliży się do Boga i umocni swą wiarę.
Emilia
28.11.2022

O Betlejem w Polsce

Muzyczna opowieść o cudzie Miłości

Projekt powstał z inicjatywy Adama Guzdka, wspierany artystycznie przez Adama Szewczyka, muzycznie zaś Pawła Tomaszewskiego. Przez 9 lat gromadził na jednej scenie artystów różnych pokoleń

i stylów muzycznych, odkrywając szeroki wachlarz Kolęd zarówno tradycyjnych, sięgających nawet XVI wieku, jak i autorskich utworów premierowych, zarówno tych o polskich korzeniach, jak

i pochodzących z całego świata.

Wszystko to, by ukazać głębokie piękno Świąt Bożego Narodzenia, przeżywanych we wspólnej radości, nadziei i jedności. By opowiedzieć o wielkim cudzie Miłości, która przyszła na świat, by nas pojednać z Bogiem i ludźmi, by przez Swoje otwarte Serce, otwierać

i nas na siebie nawzajem.

dzf_4077_internet_original

Obserwuj nas w social media

newsletter