diamond painting en accessoires kopen?

BIBLIA AUDIO
I MARCIN ZIELIŃSKI

Rozważania Słowa Bożego już w Adwencie
w aplikacji mobilnej

W tym roku przygotuj swoje serce do Świąt Bożego narodzenia z Biblią Audio i rozważaniami Marcina Zielińskiego! Odkrywaj na nowo Słowo Boże w codziennych sytuacjach tu i teraz, gdziekolwiek jesteś. Nagrania rozpoczynamy już na początku listopada, a zrealizujemy je aż

w trzech wersjach językowych:

polskiej, angielskiej i hiszpańskiej!

Rozpocznij duchowe rekolekcje

z Pismem Świętym już dziś!

Pobierz aplikację Biblii Audio i wsłuchaj się w Boży Plan Zbawienia dla Ciebie i całego świata!

Wspaniałe dzieło artystyczne w znakomitym wykonaniu. Dzięki tej aplikacji z czytaniami na każdy dzień, mogę codziennie, w dowolnym czasie słuchać Biblii. Korzystam z tej aplikacji już drugi rok.
Alicja
21.03.2023
Teraz w końcu mogę Biblię mieć zawsze przy sobie, nie jest za ciężka 😉 Słucham Słowa w towarzystwie dźwięków i przenoszę się do Ziemi Świętej, choć fizycznie nigdy tam nie byłam. Wszystkim, którzy brali udział w nagraniu Słuchowiska serdecznie gratuluję i chylę czoła za Wasze zaangażowanie i profesjonalizm. Psalm w wykonaniu Pana Krzysztofa Globisza - wzruszający. Polecam wszystkim, to Pismo Święte zawsze w kieszeni. Można słuchać w autobusie, samochodzie czy czekając na przystanku lub po prostu w domowym zaciszu.
Magdalena
09.03.2023
SUPERPRODUKCJA JEST SUPER !!! Z całego serca dziękuję Wam kochani za Waszą pracę . Podziwiam za kunszt aktorów i realizatorów . Zrobiliście kawał dobrej roboty , która przenosi słuchacza w Tamten Czas . Jesteście Mistrzami Świata ! Pozdrawiam serdecznie . Z Panem Bogiem .
Arek
15.01.2023
Słuchowisko jest cudowne. Długo nie mogłam znaleźć odpowiedniej formy, by spotkać się ze Słowem Bożym - do momentu kiedy trafiłam na Biblię Audio. Z czystym sercem polecam każdemu.
Asia
31.12.2022
Jestem zachwycona! Póki co jestem na Starym Testamencie i dotąd głosy są dobrane idealnie. Rewelacja! Świetny pomysł, ogrom pracy. Zastosowane dźwięki nie tylko dają wyobrażenie obrazu, ale przenoszą Cię do świata Ziemi Świętej. Jakbyś był tam naprawdę. Ogrom pracy włożony w stworzenie tego Arcydzieła. Brawa za pomysł z możliwością zapisywania fragmenty wartych uwagi. Chylę pokłon dla twórców i aktorów, dźwiękowców i wszystkich, którzy stworzyli to dzieło. Przyznam nieskromnie, że jestem bardzo ciekawa Waszej pracy z zastosowaniem dzwięków 3D. Polecam z czystym sercem! Naprawdę warto! Myślę,że taka forma zachęci również najbardziej oporne dziecko, dzięki czemu nie tylko polubi Biblię, ale przybliży się do Boga i umocni swą wiarę.
Emilia
28.11.2022

Tak wyglądały nagrania Kolekcji!

O autorze

Marcin Zieliński

Polski ewangelizator, charyzmatyk oraz autor i współautor wielu książek m. in. “Chwała Mu. Jak uwielbiać” oraz “Rozpal Wiarę”. Lider wspólnoty Głos Pana w Skierniewicach. Ewangelizuje w Polsce i za granicą oraz prowadzi kanał na YouTube.

Obserwuj nas w social media

newsletter