diamond painting en accessoires kopen?

WEŹ I SŁUCHAJ

O Piśmie, które staje się Słowem

Posłuchaj książki arcybiskupa Rysia w aplikacji Biblia Audio


Stworzyliśmy taki świat, w którym każdy żyje sam. Ta samotność prowadzi nas do myślenia, że nikomu nie jesteśmy potrzebni – a to jest niesamowite kłamstwo. Jeśli weźmiemy Biblię do ręki, usłyszymy, że jesteśmy bardzo potrzebni, że jesteśmy chciani, że jesteśmy w sposób aktualny teraz stwarzani.

Posłuchaj 3 pierwszych rozdziałów “Weź i słuchaj” bezpłatnie.

Bez żadnych zobowiązań. Wystarczy pobrać aplikację. Nie musisz nawet zakładać konta.

Wspaniałe dzieło artystyczne w znakomitym wykonaniu. Dzięki tej aplikacji z czytaniami na każdy dzień, mogę codziennie, w dowolnym czasie słuchać Biblii. Korzystam z tej aplikacji już drugi rok.
Alicja
21.03.2023
Teraz w końcu mogę Biblię mieć zawsze przy sobie, nie jest za ciężka 😉 Słucham Słowa w towarzystwie dźwięków i przenoszę się do Ziemi Świętej, choć fizycznie nigdy tam nie byłam. Wszystkim, którzy brali udział w nagraniu Słuchowiska serdecznie gratuluję i chylę czoła za Wasze zaangażowanie i profesjonalizm. Psalm w wykonaniu Pana Krzysztofa Globisza - wzruszający. Polecam wszystkim, to Pismo Święte zawsze w kieszeni. Można słuchać w autobusie, samochodzie czy czekając na przystanku lub po prostu w domowym zaciszu.
Magdalena
09.03.2023
SUPERPRODUKCJA JEST SUPER !!! Z całego serca dziękuję Wam kochani za Waszą pracę . Podziwiam za kunszt aktorów i realizatorów . Zrobiliście kawał dobrej roboty , która przenosi słuchacza w Tamten Czas . Jesteście Mistrzami Świata ! Pozdrawiam serdecznie . Z Panem Bogiem .
Arek
15.01.2023
Słuchowisko jest cudowne. Długo nie mogłam znaleźć odpowiedniej formy, by spotkać się ze Słowem Bożym - do momentu kiedy trafiłam na Biblię Audio. Z czystym sercem polecam każdemu.
Asia
31.12.2022
Jestem zachwycona! Póki co jestem na Starym Testamencie i dotąd głosy są dobrane idealnie. Rewelacja! Świetny pomysł, ogrom pracy. Zastosowane dźwięki nie tylko dają wyobrażenie obrazu, ale przenoszą Cię do świata Ziemi Świętej. Jakbyś był tam naprawdę. Ogrom pracy włożony w stworzenie tego Arcydzieła. Brawa za pomysł z możliwością zapisywania fragmenty wartych uwagi. Chylę pokłon dla twórców i aktorów, dźwiękowców i wszystkich, którzy stworzyli to dzieło. Przyznam nieskromnie, że jestem bardzo ciekawa Waszej pracy z zastosowaniem dzwięków 3D. Polecam z czystym sercem! Naprawdę warto! Myślę,że taka forma zachęci również najbardziej oporne dziecko, dzięki czemu nie tylko polubi Biblię, ale przybliży się do Boga i umocni swą wiarę.
Emilia
28.11.2022

O autorze

Arcybiskup Grzegorz Ryś

 

Polski duchowny katolicki, prałat, doktor habilitowany nauk humanistycznych (historia Kościoła), rektor Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej w latach 2007–2011, biskup pomocniczy krakowski od 2011.

Członek zespołu redakcyjnego Tygodnika Powszechnego. Publikuje regularnie w Znaku, Analecta Cracoviensia i Tygodniku Powszechnym i Przewodniku Katolickim. Jest promotorem i recenzentem wielu rozpraw doktorskich i habilitacyjnych.

Obserwuj nas w social media

newsletter