O projekcie

Autorzy

 

Krzysztof Czeczot

Pomysłodawcą i realizatorem projektu jest Krzysztof Czeczot, założyciel firmy OSORNO (osorno.pl), w której powstało kilkadziesiąt słuchowisk radiowych m.in: Krzyżacy, Jan Karski, Karaluchy, Filip, Blade Runner, Ojciec Chrzestny czy nagrodzona Złotą Kaczką 2012 – Gra o Tron.

Krzysztof Czeczot to także aktor, dramaturg i reżyser. Absolwent Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi, na którym obronił doktorat i tam też obecnie wykłada. Wystąpił w kilkudziesięciu filmach
fabularnych oraz serialach telewizyjnych. Autor kilku dramatów, słuchowisk radiowych oraz libretta operetki. Nagradzany na festiwalach filmowych oraz teatralnych. Na festiwalu Prix Europa w Berlinie otrzymał prestiżową nagrodę Best European Radio Drama of the Year za słuchowisko „Andy”, pierwsze takie wyróżnienie w historii Polskiego Radia. Na swoim koncie ma także reżyserię w teatrze i teatrze telewizji.

Maciej Budzich

Maciek „mediafun” Budzich – autor bloga o mediach, reklamie i marketingu (mediafun.pl) – odpowiedzialny jest za ten projekt w sieci. Pasjonat, obserwator i komentator nowych mediów, niestandardowych działań reklamowych i wszystkiego, co jest związane z nowymi technologiami i ich zastosowaniem w budowaniu marki, wizerunku, promocji firmy i przedsiębiorczością.

W 2015 roku otrzymał tytuł Blogera Dekady przyznawany w ramach konkursu Blog Roku, wcześniej otrzymał wyróżnienie od środowiska blogerów (Blog Forum Gdańsk) jako Bloger Odpowiedzialny Społecznie, w 2009 roku został Człowiekiem roku polskiego internetu (Internet Standard). Prywatnie – wielki fan i popularyzator audiobooków.

Obsada

REŻYSERIA KRZYSZTOF CZECZOT

REŻYSERIA NAGRAŃ LESZEK ZDUŃ
MACIEJ ZYCH
JÓZEF PAWŁOWSKI

MUZYKA ADAM WALICKI

INSTRUMENTY BART PAŁYGA

SOPRAN ALEKSANDRA KLIMCZAK

DŹWIĘK MACIEJ ZYCH
JAN JĘDRZEJCZYK
ADAM KUFEL
PATRYK MORAWSKI
JULIUSZ KŁOS
WERONIKA RAŹNA
BARTŁOMIEJ ZAJKOWSKI
JOANNA POPOWICZ

REŻYSER OBSADY AGNIESZKA KUDELSKA

SOCIAL MEDIA MACIEJ BUDZICH „MEDIAFUN”

PRODUKCJA OSORNO

NARRATOR GŁÓWNY MIŁOGOST RECZEK

zobacz obsadę

DOSTOJNICY W BIBLII AUDIO

Prymas Polski abp  Wojciech Polak

Naczelny Rabin Polski Michael Schudrich

Posłuchaj

Prymas Polski abp Wojciech Polak

Naczelny Rabin Polski Michael Schudrich

 

Księga Wyjścia – Rozdział I 

 

 

Księga Wyjścia – Rozdział XIV

 

(wersja polsko – hebrajska)

 

 

(wersja z tłumaczeniem)

 

BIBLIA AUDIO na żywo

 

 

 

newsletter

Bądź z nami w kontakcie

FreshMail.pl